Knjižnica pod krošnjami je projekt zavoda Divja misel. Ta idejni motor snuje in izvaja projekte, ki družbeno pomembne teme predstavljajo na privlačen, sodoben in navdihujoč način.


Zagotovo nas srečaš pod kakšno krošnjo, s knjigo v roki in možgani na prepihu.

Prebiramo pa tudi elektronsko in veseli smo odziva ter prebrisanih misli. Vedno pa smo tudi za, da staknemo krošnje s podobno mislečimi. 





Vodja projekta,

splošne informacije:

Komunikacija z javnostmi

in koordinacija:

Tina Popovič
040 546 817

tina.popovic@divjamisel.org


Irena Plešivčnik
040 162 739

press@divjamisel.org


Organizacija, koordinacija,

komunikacija z založniki:



Mistral Majer
041 386 382

mistral.majer@divjamisel.org






Gostovanje v

Kamniku:

Gostovanje v

Kanalu ob Soči:

Breda Podbrežnik
01 320 55 84

breda.podbreznik@kam.sik.si


Blaž Valentinčič
041 920 666

si.libero@gmail.com

Gostovanje v

Komendi:

Gostovanje v

Kranju:

Maja Šinkovec Rajh
01 834 3298

maja.rajh@kam.sik.si


Zala Vidali
031 279 331

zala.vidali@layer.si


Gostovanje na

Mali planini:

Gostovanje v

Novi Gorici:

Helena Kermavner
041 731 797

info@pdd.si


Ana Raganzini
05 333 40 20

ana.raganzini@mc-novagorica.si


Gostovanje v

Novem mestu:

Gostovanje v

Polhovem Gradcu:

Blaž Habjan
031 671 946

blazhabjan@yahoo.com



Nina Slana
040 480 346

prodaja@grad-polhovgradec.si


Gostovanje v

Polšniku:

Gostovanje v

Radgoni / Bad Radkersburgu (Avstrija):

Boštjan Juvan
041 578 813

juvan.totra@gmail.com 


Susanne Weitlaner
+43 (0)699 11 59 10 14

susanne.weitlaner@pavelhaus.at


Gostovanje v

Rašici:

Gostovanje v

Ribnici:

Barbara Pečnik
01 7810 360

info@trubarjeva-domacija.si

Marko Zupanc
051 691 904

marko.zupanc@rib.sik.si

Gostovanje v

Vrhniki:

Gostovanje v

Zagorju ob Savi:

Vesna Popit in Sonja Žakelj
01 755 10 54 in 051 661 063

turizem2@zavod-cankar.si in sonja.zakelj@ckv.si
Maja Zibelnik
031 390 291

majc_r@yahoo.com