Vodja projekta, splošne informacije:

Organizacija in koordinacija knjižničnih enot, komunikacija z založniki:

Tina Popovič
tina.popovic@divjamisel.org


Gaja Naja Rojec
031 747 223

gaja.naja.rojec@divjamisel.org


Komunikacija z javnostmi:



Eva Mulej
040 382 260

eva.mulej@divjamisel.org




Enota

Komenda:

Enota

Kanal ob Soči:

Maja Šinkovec Rajh
01 834 3298, 041 392 784

maja.rajh@kam.sik.si


Blaž Valentinčič
041 920 666

si.libero@gmail.com

Enota

Velika planina:

Enota

Nova Gorica:

Helena Kermauner
041 731 797

info@pdd.si

Ana Raganzini
041 234 423
anaraganzini@mc-novagorica.si


Enota

Novo mesto:

Enota

Polšnik:

Nejc Jordan, Mitja Valentinc
031 216 196, 051 241 158

nejc.jordan@novomesto.si

Boštjan Juvan
041 578 813

juvan.totra@gmail.com

Enota

Radgona / Bad Radkersburg (Avstrija):

Enota

Rašica:

Susanne Weitlaner
+43 (0)699 11 59 10 14
susanne.weitlaner@pavelhaus.at


Barbara Pečnik
01 7810 360

info@trubarjeva-domacija.si

Enota

Ribnica:

Enota

Vrhnika:

Nastja Hafnar
064 194 826

nastja.hafnar@miklovahisa.si

Sonja Žakelj
041 363 755

sonja.zakelj@ckv.si
turizem2@zavod-cankar.si


Enota

Jurovski dol

Enota

Kropa:

Nataša Kramberger
041 997 070

natasa.kramberger@posteo.net
Slavko Mežek
070 509 980

pkdslovenia@gmail.com

Enota

Lendava:

Ines Varga in Vanda Kovač
040 226 426 in 02 574 25 83

Ines.Varga@kkl.si
vanda.kovac@kkl.si

Enota

Kamnik

Ivan Mitrevski
041 856 623
Ivanmitrevski@gmail.com