julij 2020
Četrtek, 2. julij
Dvorišče ribniškega gradu
Ribnica
ob 17.00
Otroške urice, delavnice za otroke
Vsak teden otroci na delavnicah odkrivajo nove svetove, pesmi, plese in igre.
Četrtek, 9. julij
Dvorišče ribniškega gradu
Ribnica
ob 17.00
Otroške urice, delavnice za otroke
Vsak teden otroci na delavnicah odkrivajo nove svetove, pesmi, plese in igre.
Torek, 14. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanal
ob 18.30
Koncert »Duo Zajtrk«
Sreda, 15. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 10.00
Ustvarjalnica za otroke
Četrtek, 16. julij
Dvorišče ribniškega gradu
Ribnica
ob 17.00
Otroške urice, delavnice za otroke
Vsak teden otroci na delavnicah odkrivajo nove svetove, pesmi, plese in igre.
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Andrej Pešec
Znanje za življenje, predavanje o celostni osebnostni evoluciji.
Petek, 17. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Jagebabe
Pevski nastop ženske vokalne skupine
Nedelja, 19. julij
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 18.00
Odprtje Knjižnice pod krošnjami
Otvoritev razstave: Filip Vurnik študent ped. Fakultete, tematika GLBT
Glasbeni gosti: Projekt Uspavanke Harmonika, Klavir, Vokal (Mirjam Jelnikar, Klemen Bojanovič, Ingrid Mačus)


Ponedeljek, 20. julij
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 10.00
Otroške delavnice
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Ustvarimo gusarske zgodbe
Delavnica za otroke, Fuldoro
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 20.00
Večer poezije: Boštjan Grošelj; Glasbena spremljava: Nika Zore
Torek, 21. julij
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 10.00
Otroške delavnice Namizne igre Dungeons and Dragons
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Lucijan Trošt, predstavitev knjige Cilj je pred nami
Napadi 16. in 19. eskadrilje SAAF na kraje v okolici Trnovskega gozda in Banjške planote, spomladi, leta 1945
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 20.00
Branje Poezije Srečka Kosovela, Improvizacijsko gledališče Rašl Grega
Sreda, 22. julij
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 10.00
Otroške delavnice
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Otroška delavnica gledališke improvizacije, Fuldoro
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 20.00
Filip Vurnik poezija in kitara
Četrtek, 23. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 10.00
Ustvarjalnica za otroke
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 10.00
Otroške delavnice
Dvorišče ribniškega gradu
Ribnica
ob 17.00
Otroške urice, delavnice za otroke
Vsak teden otroci na delavnicah odkrivajo nove svetove, pesmi, plese in igre.
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 20.00
Jure Tori z gosti
Petek, 24. julij
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 10.00
Otroške delavnice
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Nataša Ikovič
Predstavitev knjige z delavnico za družine Pritapkajmo si srečo
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 20.00
Fele Matej kitara (Meditacija Rozman Franc)
Sobota, 25. julij
Tepe na Polšniku
pod kozolcem hiše
ob 20.00
Potovanje Po Jordaniji (družina Kvapil)
Ponedeljek, 27. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Delavnica za ljubitelje Didžeridu-ja, Milivoj Bučan
Torek, 28. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Miran Ipavec
Predstavitev knjige Avtoštoparski maraton, 42 držav v 500 urah (2020)
Sreda, 29. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Anja Mugerli
Predstavitev knjige Spovin
Četrtek, 30. julij
Dvorišče ribniškega gradu
Ribnica
ob 17.00
Otroške urice, delavnice za otroke
Vsak teden otroci na delavnicah odkrivajo nove svetove, pesmi, plese in igre.
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Ustvarjalnica za otroke, vodi Martin Gerbec
Petek, 31. julij
Igrišče pri Osnovni šoli Kanalc
ob 18.30
Na obisku: Aljoša Bagola
Predstavitev knjige Kako izgoreti … in vzeti življenje v svoje roke (2019)